Tel.: +36 20 253-18-38    E-mail:

Állás: termelésvezető

Csatlakozz a magyarországi játékipar meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez,
a TyToo Body Art Kft.-hez!

Több mint 10 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel tevékeny részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és játékpiacnak.

Exportorientált, dinamikusan fejlődő csillámtetoválás gyártó üzemünkbe

termelésvezető
munkatársat keresünk

Feladataid a következők lesznek:

– Üzemi termelés szervezése, irányítása: gyártási terv elkészítése, összehangolása a beszerzési, értékesítési tervekkel,
– Az alapanyagok töltési, termelési folyamataihoz szükséges feltételek megtervezése az és az ezek eléréséhez szükséges költségek figyelembevételével
– Termeléshez kapcsolódó folyamatok ütemezése, munkaszervezési feladatok ellátása az erőforrás-szükségletek és kapacitásigények figyelembevételével
– Optimalizálás az emberi és gépi erőforrások, az üzemi elrendezés, a termelési kapacitás figyelembe vételével,
– Munkafolyamatok hatékonyságának növelése: a rövidebb gyártási határidők elérése és a termelékenység növelése céljából,
– Javaslattétel a terület hatékonyságának növelésére, minőségbiztosítási és technológiai fejlesztésére,
– Eredmény orientált erőforrás gazdálkodás
– Havi / heti termelési tervben foglaltak teljesítésének biztosítása
– Termelési dokumentáció és egyéb adminisztráció kezelése
– Az üzemi validációs munkákban és auditokon történő aktív részvétel
– Folyamatos kapcsolattartás a termeléshez/gyártáshoz kapcsolódó társosztályokkal
– Beszerzési, leltározási folyamatok koordinálása

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

– Termékgyártásban vagy üzemvezetésben szerzett legalább 3 éves vezetői szakmai tapasztalat
– Szakirányú végzettség (logisztikai terület, gazdasági terület, vállalkozásfejlesztés, vagy bármely olyan terület, amely a gyártáshoz köthető)
– Gyártástechnológiai vagy minőségbiztosítási ismeretek
– Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
– Magabiztos angol nyelvtudás

Személyes kompetenciáid:

– Felelősségteljes, határozott, proaktív személyiség
– Jó problémafelismerő és megoldó képesség
– Rendszerszemléletű gondolkodás, jó időgazdálkodás
– Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
– Önálló, precíz, határidős munkavégzés
– Megoldásorientált, konstruktív gondolkodás
– Vezetői és szervezői képesség

Előny:

– Nyomdai szektorban, termelésirányítói területen szerzett tapasztalat
– Modern vezetési filozófiák ismerete, alkalmazása (pl. Lean)
– Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy egy csapat értékes tagja lehet, cserébe hosszú távú biztos munkahelyet, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

– Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő családias cég
– Hosszútávú munkalehetőség
– Dinamikus, fiatalos csapat
– Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása: szabad hétvégék, túlóra mentes hétköznapok
– Céges rendezvények, csapatépítők, szakmai tréningek
– Modern, innovatív irodai környezet

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a karrier@tytoo.hu e-mail címen.

Megjelent: 2022-10-19