Tel.: +36 20 253-18-38    E-mail:

Állás: marketing adminisztrátor

A TyToo Body Art Kft. egy magyar tulajdonú vállalat, mely több mint 10 éve van jelen a hazai és a nemzetközi játékpiacon.

Termékeink megbízhatóságáról vásárlóink, partnereink elégedettsége tanúskodik.

Csapatunk bővítése miatt

marketing adminisztrátor

Ha a marketing az életed, ha született optimista vagy, kreatívan tervezel, gondolkodsz előre kampányokban, céltudatos vagy és rendelkezel marketing tapasztalattal, akkor

Nálunk a helyed!

Örömmel várjuk jelentkezésed a TyToo kreatív marketing csapatába!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • marketing projektek szakmai és adminisztratív támogatása;
  • a marketing és kommunikációs terület, illetve a terület vezetőjének napi szintű támogatása, amely adminisztratív teendőket és junior marketing szakmai feladatokat is tartalmaz;
  • magyar és angol nyelvű prezentációk és marketing riportok készítése;
  • kisebb marketinges és kommunikációs projektek önálló megvalósítása;
  • marketinghez igazított fejlesztések támogatása, megvalósítása;
  • Amazon képi adminisztráció feltöltése, termékleírások, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • közösségi média felületek kezelése, tartalom szerkesztése;
    • facebook posztok készítése,
    • blogírás, tartalom marketing,
    • Instagram posztok, storyk készítése,
    • hírlevelek készítése,
    • Social Media felületeken érkező vásárlói visszajelzések kezelése
  • kampány és kommunikációs terv alapján Facebook és Google kampányok tervezése, létrehozása, menedzsmentje, optimalizálása
  • kampány- és webanalitika Google Analytics alapján
  • grafikai munkák segítése (kampányok képi anyagainak létrehozása)

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

Olyan talpraesett, proaktív, együttműködő, munkájában önálló, jó szervezői és problémamegoldási képességgel rendelkező marketing munkatársat keresünk, aki:

  • ideális esetben 1-2 év releváns tapasztalattal rendelkezik,
  • angol nyelvtudása magabiztos, legalább középfokú;
  • precíz, és az adminisztrációs feladatok nem jelentenek akadályt számára;
  • kiemelkedő számítógépes ismerettel és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • lelkesedés a marketing terület iránt,
  • kiemelkedő szövegírói és kommunikációs készség
  • kreativitás
  • önálló munkavégzés és magas problémamegoldó képesség
  • angol nyelvtudás

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Facebook vállalkozáskezelő alapos ismerete
  • Google Ads, Google Analytics alapos ismerete
  • Photoshop, WordPress ismerete
  • egyéb PPC felületek vagy online marketing eszközök ismerete
  • marketing végzettség, marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat,
  • AMAZON ismerete,

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • 8 órás, határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkarendben
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • magas szintű eszközpark, igényes munkaeszközök, innovatív modern, teljesen felújított irodai környezet,
  • barátságos-családias-támogató munkahelyi légkör, beilleszkedésedet rendszeres csapatépítő alkalmak segítik (közös programjainkat megtekintheted weboldalunkon: tytoo.hu

Miért válassz minket?

  • fiatal, hatékony, motivált csapat, rugalmas, terveidet, törekvéseidet támogató vezetővel, 2021-ben részt vettünk a Szerethető Munkahelyek versenyen is
  • már most a legjobbakkal dolgozhatsz együtt, azért, hogy Te is a legtöbbet hozhasd ki magadból 😊
    • AMAZON eladásainkkal a legjobb 10%-ban vagyunk világszínvonalon, AMAZON specialistánktól rengeteget tanulhatsz,
    • országosan az egyik legjobb facebook specialista is segítségedre van, vele közösen együtt dolgozva bátran lehetsz kreatív, amit el is várunk 😊
  • támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is – belső szakmai, és online képzésekkel,
  • változatos és felelősségteljes feladatok várnak Rád,
  • rendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így te is alakíthatod, hogy milyen legyen itt dolgozni és minél jobb munkahellyé válhassunk
  • frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodában dolgozhatsz velünk Debrecen egyik frekventált részén, mely könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról – járhatsz akár biciklivel vagy rollerrel is

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő, 8 órás
  • home office lehetőség

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével a karrier@tytoo.hu e-mail címen.

Megjelent: 2022-10-19